Реклама

Броварська районна дитяча лікарня, інфекційне відділення

Броварська районна дитяча лікарня, інфекційне відділення

За підтримки волонтерів Благодійного фонду „Будинок життя”

Центр реабілітації дитячої особистості
при Благодійному фонді «Будинок життя»
м. Бровари, вул. Короленка 54а/52
президент фонду Дудко Наталія Леонідівна
тел. (04494) 6- 02-57, 80673498513

Розповідає волонтер Андрієнко Юлія:

Центр створено на базі Броварської районної дитячої лікарні в інфекційному відділенні. З листопада 2004 року через руки волонтерів пройшло більше 40 діток. І лише троє з них були переведені за станом здоров’я в інтернати.

Дітки із Броварів Фактично тут перебувають дітки-«отказники», що мали б бути у інфекціонці. На сьогоднішній день їх тут четверо: Андрюша, Катюша, Славік та Маша. Усім ще нема двох років, а Маші нещодавно виповнився місяць.
Провідною метою діяльності центру є бажання максимально наблизити лікарняну атмосферу до домашньої для душевного комфорту, затишку та гармонії діток та полегшення їх подальшої соціальної адаптації.

З весни цього року вже чимало зроблено. Діти переведені з інфекційного відділення на окремий поверх. У приміщеннях зусиллями як лікарні, так і фонду здійснено ремонт, поміняні двері, вікна, встановлено жалюзі. Працівниками фонду також придбано напівпрофесійну пральну машину, щоб максимально обмежити контакт із хворими лікарні через одяг та постільну білизну. До настання холодів закуплено обігрівачі.

Дітки із Броварів У дітей з’явилася гральна кімната з просторим манежем, гойдалками. А нещодавно було встановлено відокремлюючу пластикову перегородку таким чином, що в діток з’явилася власна їдальня . Цілодобово за дітьми ретельно доглядають волонтери фонду спільно з працівниками дитячої лікарні. Діти слухають музику, їм читають книжки, вони дивляться мультики тощо.

Тричі на тиждень соціальний педагог проводить спеціальні заняття. Також прилеглу територію очищено від чагарників і хворих дерев, висаджено квіти і тепер там проводяться щоденні прогулянки на свіжому повітрі .

Звичайно ж, є бажання робити більше й більше, аби діткам було ще затишніше та комфортніше, на що потрібні кошти, підтримка та будь-яка допомога. Бажано було б обладнати палати-кімнати нічничками з м’яким світлом, а телевізор, відеомагнітофон та касети з мультиками поставити на спеціальну тумбу. Не завадили б нам нові візочки (тобто коляски), бо те, що є - вже майже розвалюється.

На даному етапі ми займаємося облаштуванням спортивного куточка для малечі, відповідно – збиранням коштів на це.

З нагальних потреб завжди є і залишаються памперси «1» та «4» (хоча ми дуже налаштовані на знайомство з горщиками, що активно й практикуємо), вологі серветки.

Дітки із Броварів Якщо далі - стисло, то потрібно ще:

  • зимове взуття
  • взуття домашнє (19, 20, 22 розміри)
  • помякшувач для білизни дитячий
  • ваніш (хочеться аби діти виглядали охайно, без фруктових плям)
  • сушка для білизни

На майбутнє багато планів: придбання крісел, змінного одягу та взуття для гостей та відвідувачів, ремонт кімнати для молочної кухні та її облаштування; а з весни – подальше облагороджування прилеглої території для прогулянок (висадка молодих дерев, декоративних чагарників (аби «роззонувати» територію та щоб дітки не розбігались (як у садочках роблять, відокремлюючи групу від групи)), і т. д.

І я впевнена: вони (ці плани) загальними зусиллями та з Божою допомогою реалізуються.:)))!

Андрієнко Юлія Миколаївна
м.т.80504105340


ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад