Реклама

Рівненська обласна дитяча лікарня

Рівненська обласна дитяча лікарня

Рівненська обласна дитяча лікарня
відділення патології новонароджених діток
м.Рівне,
вул.Київська, 60.
Головний лікар - Бойко Віталій Ярославович,
приймальня (03622)288623, моб.(067)7830515.

Волонтер сайту, Свірська Тетяна:
Сьогодні я познайомилася з головним лікарем обласної дитячої лікарні і з ним обговорила перелік тих потреб, які є нагальними:
(приміщення в нормальному вигляді, одна з рівненських фірм, я бачила сьогодні вставляє пластикові вікна за свій кошт )
дитячий одяг до 3-х років,
постільна білизна
невистачає дитячих ліжечок
сухі дитячі суміші (у відділення)
памперси

Особливо, на думку головного лікаря було б доречно персонал-волонтерів. За його словами, у відділенні, коли переповнено буває до 40-ка діток і лише 4-5 медпрацівників. Вони просто не в змозі кожному приділити уваги і тепла. Але це питання потребує досконалого вивчення.

Хочу ще розповісти про дитину, яку в ніч з неділі на понеділок підкинули на поріг цієї лікарні. Це дівчинка, що має лише 6 днів від народження (22 листопада ц.р.) з нею була записка, звати Кот Віта. Це посилання з нашої рівненської газети про Віку.
http://www.ogo.ua
На сьогодні все необхідне дають мами іших діток, що знаходяться у відділенні, Віта нічого не має власного - ні одягу, ні іжі, ні памперсів.
Медикаменти забезпечує лікарня, по мірі можливого. Я Відвідала Віту, принесла їй передачу деякі речі з дому і памперси (зі слів старшої медсестри усі речі і кілька памперсів, що були з Вітою знайдені забрала міліція на слідчі процедури).
Віті потрібно пелюшки, одяг і харчування "NUTRILON", зараз її годують лікарняними, доступними сумішами.

Я залишила свій телефон на випадок появи у відділенні патології новонароджених діток, що поступатимуть з пологових будинків без мам (відмова).

Наступного тижня планую вивчити ситуацію в інших відділеннях, де є діти різного віку. Віта ще місяць пробуде у відділенні патології новонароджених, доки правоохоронці та інші служби шукатимуть батьків, або офорлятимуть їй долю "державної дитини". Буду вдячна якщо доля цієї дівчинки буде не байдужа хоч кому-небудь.

З вдячністю, Тетяна Свірська
Моб.т. (067)4475480


ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад