Реклама

Здорова сім'я: кожному по фрукту

Здорова сім'я: кожному по фрукту

Коли ми думаємо про здоров'я або підтримку здорового способу життя, ми ніколи не маємо на увазі лише себе. Ми думаємо про свою сім'ю. Коли в ній хворіє хтось один, хворіють усі його навколишні - якщо не фізично, то емоційно. Сім'я - це один великий організм, тому, так важливо бути здоровими разом!

Вітаміни необхідні нашому організму увесь рік. У холодну пору року - найкращий спосіб їх отримувати - вживати натуральні, а значить корисні, соки. На полицях українських магазинів такі соки представлені торговою маркою Galicia. Соки Galicia виготовляються за технологією прямого віджиму. Цей процес аналогічний отриманню соку з використанням соковижималки.

Здорова сім'я: кожному по фрукту - изображение №1При виборі соку ми завжди орієнтуємося на свій смак. Однак кожен фрукт корисний по-своєму. Як може поліпшити життя Вашої сім'ї натуральний сік Galicia? Якщо на вулиці холодна пора року, сік Galicia яблучно-чорносмородиновий захистить усю родину від застуди, а яблучно-полуничний сік в будь-який час року буде забезпечувати організм вітамінами. Старшим членам Вашої родини буде корисний яблучно-чорничний сік, який поліпшить зір, або сік із яблук, що має властивість омолоджувати, забезпечувати енергією, тримати в тонусі. Для тих членів сім'ї, які багато часу приділяють роботі, підійде яблучно-вишневий сік, який заспокоїть, або томатний, який поліпшить настрій.

Здорова сім'я: кожному по фрукту - изображение №2У кожного в родині свій сформований спосіб життя, свої смаки. Ми можемо не збігатися один з одним в багатьох думках, проте, коли ми говоримо про правильний розпорядок дня - ми думаємо про здоровий сон і відпочинок, коли ми говоримо про фізичні навантаження - ми говоримо про спортзал або легку зарядку, коли ми говоримо про здорове харчування - ми говоримо про вітаміни і корисні продукти.

Як складові одного організму, давайте дбати один про одного. Подаруйте кожному члену сім'ї свій власний фрукт, вітамін. Адже, так приємно отримати саме те, що необхідно, і жити в щасливій родині!

Новости партнеров
Загрузка...

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад