Реклама

Green Awards Ukraine: лучшие «зеленые» проекты 2012-го года

Green Awards Ukraine: лучшие «зеленые» проекты 2012-го года

1-го березня Green Awards Ukraine оголосить кращі “зелені” проекти 2012-го року

1-го березня у Києві “Зелена” Церемонія Року - Національний конкурс ділових та соціальних «зелених» проектів  Green Awards Ukraine -  оголосить переможців 2012-го року.

На зеленій доріжці Київського Планетарію зустрінуться екологічно свідомі зірки, бізнес-лідери, представники громадськості та інтернаціональні експерти - фахівці у сфері сталого розвитку та екологічно відповідального стилю життя.

Церемонія Green Awards Ukraine оголосить кращі “зелені” проекти у 12-ти номінаціях, що охоплюють чи не всі сфери  ділового та суспільного життя країни. Усього до конкурсу цього разу було відібрано близько 90-та проектів у сферах відновлювальної енергетики, енергоефективності, “зеленого” виробництва, менеджменту у сфері сталого розвитку,  “зеленого” туризму, будівництва, магазинів, товарів тощо.

Green Awards Ukraine – це Конкурс,  організований за найвищими європейськими стандартами. Міжнародна експертна спільнота вкотре відзначила прозору схему голосування та оцінки проектів, професійне інтернаціональне журі, до якого входить понад 30 фахівців в сфері розвитку «зелених» проектів і сталого розвитку, а також роботу Спостережної ради.  Це все другий рік поспіль підтверджує високий статус Green Awards Ukraine, як безпрецедентної для України оціночної платформи, визнання в якій є об’єктивною та цінною відзнакою досягнень кожного з учасників.

Андреа Ніколас, директор "Green Tourism Business Scheme", Великобританія:«Україна має колосальний потенціал чистих технологій загалом та «зеленого» туризму зокрема. Будь - чому потрібен поштовх для розвитку, а що може краще стимулювати, як не визнання досягнень? Якщо людина бачить, що її дії комусь потрібні, вона рухається далі, ще з більшим ентузіазмом та енергією, вона стає прикладом і запускає механізм. Green Awards є хорошим інструментом для еволюції «зелених» технологій».

 «Після закінчення Конкурсу ми очікуємо зростання інвестиційної привабливості проектів в галузі «зелених» технологій. Вважаю, що Green Awards підвищить вагомість проектів і є важливою цеглиною в формуванні екологічно відповідального бізнесу в Україні, що на сьогоднішній день є перспективним та важливим напрямком діяльності»,- зазначив Віталій Давій, Президент Асоціації учасників ринку альтернативних видів палива та енергії України (АПЕУ), член журі конкуру.

«На разі в Україні є невелика кількість проектів, де компанії можуть представити результати своєї екологічної та інноваційної діяльності. Green Awards - це можливість власним прикладом стимулювати інших бізнес-учасників до активних дій у сфері захисту та збереження довкілля, а також застосовувати інноваційні підходи в своїй операційній діяльності. Green Awards є інструментом, який в дружній та приємній формі конкурсу підтримує сталий рух компаній в сфері охорони довкілля», - Марина Павлюк, Менеджер з корпоративної та соціальної відповідальності корпорації «Оболонь».

Переможці Премії Green Awards Ukraine стануть відомими під час Церемонії, яка, окрім нагородження поєднає в собі трансляцію першого створеного в Україні сферичного відео про красу та неповторність української природи, участь зіркових ведучих та українських гуртів, та стане місцем зустрічі прихильників «Зеленої» спільноти.

ДОВІДКА

Green Awards Ukraine 20122-ий щорічний незалежний конкурс ділових та соціальних «зелених» проектів - це безпрецедентний для України проект, який оцінює зусилля організацій та компаній у напрямку впровадження безпечних для навколишнього середовища та здоров’я людства проектів у всіх сферах ділової та соціальної активності України.

Премія Green Awards Ukraine – це визнання професіоналізму організацій і компаній в проектах зі сталого розвитку, екологічно чистих технологій, охорони навколишнього середовища, демонстрації «зеленої» політики, екологічного менеджменту, ініціатив задля збереження навколишнього середовища компаній та організацій.

Премія покликана продемонструвати важливість розвитку ділових та соціальних «зелених» проектів для розвитку не тільки українського, а й міжнародного ринку якісних проектів та послуг, сприяти впровадженню кращих «зелених» проектів та практик – для розвитку «зеленої» економіки в Україні та кращому позиціонуванню українських проектів на світовому ринку.


SHORT LIST OF GREEN AWARDS UKRAINE 2012
Найкращий проект у сфері відновлюваної енергетики

·   Будівництво найбільшої вітроелектростанції в Україні (ТОВ «ДТЕК»)

·  ТОВ "Вітровий парк Очаковський" (ТОВ «УК Вітрові парки України)

·  ТОВ "Фурлендер Віндтехнолоджі" перша в Україні компанія по виробництву, монтажу і сервісу вітроенергетичних установок мультимегаватного класу (Fuhrlaender Windtechnology)

 
Найкращий проект у сфері енергоефективності

·  Мобільний комплекс з переробки органічних відходів МЛГ-11 «Форвард»  (ТЦ Общемаш)

·  Реконструкція системи підготовки та розподілу холодоносіїв на підприємстві «Крафт Фудз Україна» м. Тростянець («Крафт Фудз Україна»)

·  Термомодернізація житлового фонду (Данфосс ТОВ)

 
Найкращий «зелений» проект у промисловості

·  Модернізація систем аспірацій трубних шарових млинів з використанням відцентрових фільтрів (ТОВ "Інститут промислової екології") (ТОВ "Інститут промислової екології")

·  Переробка власної ПЕТф-тари (ПАТ Оболонь)

·  Реконструкція системи підготовки та розподілу холодоносіїв на підприємстві «Крафт Фудз Україна» м. Тростянець («Крафт Фудз Україна»)

 
Найкращий проект у сфері «зеленого» туризму

·  Еко-арт-терапія для дітей з вадами психологічного розвитку» (ГО "Зелений туризм Охтирщини")

·  Eco-hotel ShishkiNN (ТОВ «Шишкінн готель»)

·  Екосадиба Maison Blanche (ТОВ «Вікторія»)

 
Найкращий проект з озеленення територій

·  Акція з корпоративної висадки дерев та благоустрою (Громадське об'єднання Зробимо Україну чистою!)

·  Моє подвір’я – мій сад (Будинковий комітет по вул. Брюллова,5)

·  Поділись любов'ю до Криму! (ПрАТ «Київстар»)

 
Найкращий «зелений» продукт

·  Екологічні іграшки ручної роботи ТМ «Фрея» (ТОВ «Фрея тойс»)

·  Мак-Вар Екопродукт (ТМ «МакВар»)

·  Проект переробки біологічного мулу очисних споруд та отримання альтернативного композитного рідкого палива (ACLF) для котлів теплових електростанції. (Східноукраїнська екологічна компанія)

 
Найкращий «зелений» магазин

·  Еко-магазин Здорова Лавка (X-tend group)

·  Магазини органічної продукції Natur Boutique (ТОВ «Вікторія»)

 
Найкращий проект «зеленого» будівництва

·  Автономна родова садиба (Сергій Боженко)

·  Зелене будівництво інженерно-біологічних систем (ІБС) (ТОВ "Юнілос-Україна")

·  ХОЛМ-ЕКОДОМ: «Зелений» дитячий дім сімейного типу (Тетяна Ернст)

 
Найкраща програма сталого розвитку на підприємстві

·  Виходь за межі, прямуй на зелене! (КПМГ в Україні)

·  Система очистки води BIOPAQ®IC (Сан ІнБев Україна)


Найкращий "зелений" муніципальний проект

·  Покращення екологічної ситуації у місті Івано-Франківську та області шляхом запровадження технології екологічного збору та переробки твердих побутових відходів на основі досвіду міста Бая Маре, Марамуреш (Румунія) (Управління економічного та інтеграційного розвитку виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради)

·  Програма впровадження роздільного збору сміття відходів «Біла книга» (ТОВ «Гранік»)

·  Термомодернізація житлового фонду (Данфосс ТОВ)

 
Найкращий «зелений» інвестиційний проект

·  Novo Energies Solar Park (BETEN International)

·  Будівництво ТЕС на біомасі (18МВт) (EIG Engineering)

·  Зелена школа (“Eremurus” ecological club)

 
Найкращий «зелений» соціальний проект

·  Екологічна волонтерська акція «Зробимо Україну чистою! – 2012» (Громадське об'єднання Зробимо Україну чистою!)

·  За життя у чистому довкіллі! (Всеукраїнський благодійний фонд "Крона")

·  ХОЛМ-ЕКОДОМ: «Зелений» дитячий дім сімейного типу (Тетяна Ернст)

Green Awards Ukraine

ГАРЯЧА ЛІНІЯ КОНКУРСУ:  +38 096 17 17 117
тел./факс: 044 383 03 56 / 044 253 51 17
вул. Шовковична 16Б, оф. 37
Київ 01024, Україна

info@greenawards.info / green.awards2012@gmail.com – з будь-яких питань, менеджери:Соломія Туряниця і Антоніна Крус

www.greenawards.info

 

 

 

 

 

 


Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад