Реклама

Досліджувати причини безплідності і стати батьками допоможуть лікарі "Надії"

Досліджувати причини безплідності і стати батьками допоможуть лікарі

На Андріївському узвозі, 28а, відкрилася клініка репродуктивної медицини "Надія" - п'ята з подібних у Києві й сімнадцята - в Україні, пише "Газета по-киевски".

За статистикою, в нашій країні з десяти подружніх пар дві не можуть народити дитину. А всього в державі нараховується 1,5 млн бездітних родин.

Досліджувати причини безплідності і стати батьками допоможуть лікарі "Надії", досвід яких у цій молодій області медицини від 10 до 15 років. За допомогою кредитних засобів, наданих банком "Надра", два поверхи клініки обладнано апаратурою останнього покоління і сучасною лабораторією.

На першому етапі медики намагаються зробити все, щоб жінка завагітніла самостійно, якщо не вдалося - вводять сперму в матку або зачинають дитину "іn vіtro", тобто "в пробірці". Ноу-хау клініки в тому, що кожен ембріон досліджується окремо, що зменшує імовірність багатоплідності, що зазвичай веде до ускладнень. Відбирається "найкрасивіший".

У "Надії" розроблено програму гарантованого лікування, при якому, якщо жінка не завагітніла, їй повертається 100 % оплати. За щасливою мамою у клініці можуть наглядати до моменту пологів.

Вартість процедури запліднення "іn vіtro" коштує в "Надії" 6300 гривень - середня ціна серед подібних клінік Києва.


ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад