Реклама


У Києві з'являться велосипедні доріжки

У Києві з'являться велосипедні доріжки

За дорученням Київського міського голови у столиці буде розроблено програму з облаштування велосипедних доріжок та велосмуг.

Як повідомили УНІАН у прес-службі Київської міськдержадміністрації, рішення ухвалено з метою популяризації велотранспорту та створення безпечних умов для пересування велосипедистів. Розпочинати роботи пропонується з прокладання спеціальних велотранспортних маршрутів, які б з’єднували житлові квартали міста з зонами відпочинку, торгівельними, культурними і суспільними центрами. Маршрути заплановано облаштувати стоянками, ремонтними майстернями, пунктами прокату.

Головному управлінню транспорту КМДА до кінця поточного року пропонується розробити та затвердити проекти першочергового влаштування велосипедних доріжок у житлових масивах: Виноградар, Троєщина, Оболонь, Позняки, Осокорки та в паркових зонах міста. Першочергові роботи з облаштування велодоріжок, які можна виконати в 2006 році, буде включено до плану соціального розвитку Києва на цей рік за рахунок перевищення доходної частини бюджету.


  • подписаться
  • распечатать
  • в избранное

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”
вы соглашаетесь правилами пользования
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info
Ваш E-mail
указанный при регистрации
Назад
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info