Реклама

6 липня відкривається ІV Київський міжнародний фестиваль піскової скульптури і ленд-арту

6 липня відкривається ІV Київський міжнародний фестиваль піскової скульптури і ленд-арту

У Києві 6 липня 20:00 у ніч на Івана Купала в Гідропарку відкривається ІV Київський міжнародний фестиваль піскової скульптури і ленд-арту на тему "Фабрика ілюзій", повідомляють організатори фестивалю.

Учасниками фестивального проекту стануть молоді художники, скульптори, дизайнери з різних міст України, а також молоді скульптори з Китаю, Кореї, Росії, Болгарії. Планується використати 300 тон спеціального кар'єрного піску. Скульптурні композиції будуть більше 2-х метрів кожна.

Особливістю фестивалю 2006 року стануть скульптури не тільки з піску (усього буде 10 піскових скульптурних об'єктів), але і 5 об'єктів, створених дизайнерами-флористами з квітів, листів, предметів декору і т.д. Робота над скульптурами триватиме 7-10 днів.

Гран-при фестивалю цього року буде вперше визначатися не журі, а шляхом голосування глядачів. Також оригінальною "родзинкою" дня відкриття виставки буде велика льодова скульптура з відображенням ТМ-спонсора фестивалю, створена спеціально для цієї події. Фестивальна експозиція буде охоронятися і цього року та буде відкрита для відвідувачів протягом усіх літніх місяців з моменту відкриття.

"Київський міжнародний фестиваль піскової скульптури і ленд-арта" спрямований на саму широку аудиторію: молодь, дітей і їхніх батьків, представників старшого покоління, тобто, людей будь-якого віку, рівня статку й освіти.

Почесний президент фестивалю - Олег Пінчук - всесвітньо відомий український скульптор. Серед постійних гостей і друзів фестивалю, що обов'язково будуть на урочистому відкритті фестивалю: Сергій Поярків - відомий художник-графік, Андрій Курків - всесвітньо відомий письменник, Руслана Лижичко - співачка й інші відомі, популярні особистості .

Церемонія нагородження переможців відбудеться 8 липня.

Вхід вільний.
Гідропарк. Венеціанська затока (за пляжем Sun City Славутич).

Новости партнеров
Загрузка...

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад