Реклама

У Севастополі триває регіональна акція «Станьте моїми батьками»

У Севастополі триває регіональна акція «Станьте моїми батьками»

Всі місцеві ЗМІ, як електронні, так і друкарські, підтримали цю ініціативу, і в результаті за два тижні отримано більше 220 звернень від громадян, які цікавляться або умовами створення прийомних сімей, або умовами усиновлення. Організатори констатують неочікуваний результат – люди більше цікавляться саме усиновленням і це дуже позитивно.

Севастопольський міський Центр соціальних служб для молоді вже готує тренінги для тих батьків, які планують створити прийомні сім'ї. Центр також збирається тестувати людей, які висловили бажання усиновити дитину.

В даний час продовжується перший етап акції. Незабаром почнеться реалізація другого етапу, в рамках якого в місті будуть встановлені відповідні біг-борди, розповсюджуватимуться буклети і брошури.

Наразі в Севастополі близько 700 дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківської опіки. Організатори акції сподіваються, що до кінця року значна частина цих дітей виховуватимуться в сім’ях.

Акція, яка почалася 1 червня, в Міжнародний день захисту дітей, проводиться з метою пропаганди створення прийомних сімей.


Последние новости
Чтоб получать все публикации с сайта «UAUA.info» в Facebook — нажмите «Нравится»
UAUA.INFO - портал для родителей

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”
вы соглашаетесь правилами пользования
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info
Ваш E-mail
указанный при регистрации
Назад
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info