Реклама

27 червня завершилась оздоровча зміна в дитячих таборах на базі навчальних закладів

27 червня завершилась оздоровча зміна в дитячих таборах на базі навчальних закладів

З 1 по 27 червня 17,1 тис. юних киян, які залишаються влітку у місті, мали можливість відпочити у 226 дитячих оздоровчих таборах на базі навчальних закладів.

Термін перебування дітей у таборі 18 робочих днів, батьківська плата за путівку - 31,37 грн., що складає 15 % від загальної її вартості.

Заслуговує на увагу досвід Дніпровського району, в якому практично в усіх школах щорічно відкриваються оздоровчі табори, а також Печерського району, в якому цього року відновлено мережу пришкільних таборів.

За підтримки Київської державної адміністрації для дітей, які відпочивають у міських оздоровчих таборах, було організовано безкоштовне відвідування музеїв міста та Київського зоопарку.

Головним управлінням освіти і науки вивчено стан роботи міських таборів, висновки позитивні: задовольняє дітей та їх батьків харчування, організація дозвілля та відпочинку, культпоходи, екскурсійна програма.

Оздоровлення школярів триває.

На черзі проведення профільних табірних змін членів Малої Академії наук, юних математиків, спортсменів, туристів, техніків, пожежних, інспекторів дорожнього руху та дитячих художніх колективів.

З 2 по 11 вересня 2006 року 400 лідерів учнівського самоврядування столичних шкіл братимуть участь у VІ Міжнародному навчально-оздоровчому зборі, який проходитиме у Міжнародному центрі «Артек».


ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад