Реклама

Уряд України підтримав Концепцію Державної програми розвитку освіти на 2006-2010 роки

Уряд України підтримав Концепцію Державної програми розвитку освіти на 2006-2010 роки

На засіданні Кабінету Міністрів 30 червня Уряд підтримав Концепцію Державної програми розвитку освіти на 2006-2010 роки.

В Концепції підкреслюється, що існуюча модель управління освітою не відповідає сучасним вимогам, а обмежене фінансування призвело до погіршення стану освіти взагалі. Разом з тим запропонована Концепція розвитку освіти забезпечить перехід до нової якості освіти та виховання. Варто очікувати, що кінцевими результатами реалізації Концепції буде підвищення індексу рівня освіти та індексу людського розвитку.

Планується приведення у відповідність до європейських стандартів наукового забезпечення всіх ланок освіти. Взагалі затвердження Концепції дозволить визначити ефективні шляхи реформування в розвитку освіти в Україні й створити сприятливі умови доступу громадян до якісної освіти.

Концепція всебічно буде сприяти нарощуванню інноваційного потенціалу людини. Також підкреслюється, що освіта в Україні стане більш конкурентноздатною, а людина - захищеною і більш мобільною на ринку праці.

Витрати на виконання Концепції будуть здійснюватися за рахунок коштів, передбачених виконавцями Програми в державному бюджеті та місцевих бюджетах на відповідний рік, а також, за рахунок не заборонених чинним законодавством України джерел фінансування завдяки доведенню витрат на освіту до 10% ВВП.


Последние новости
Чтоб получать все публикации с сайта «UAUA.info» в Facebook — нажмите «Нравится»
UAUA.INFO - портал для родителей

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”
вы соглашаетесь правилами пользования
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info
Ваш E-mail
указанный при регистрации
Назад
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info