Реклама


Будівництво дитячого містечка може початися вже в липні 2006 року

Будівництво дитячого містечка може початися вже в липні 2006 року

Депутати Київської міської ради звільнили представництво « СОС – Кіндердорф Інтернешнл» від сплати збитків у сумі 0,56 млн. гривень

Депутати Київської міської ради звільнили представництво « СОС – Кіндердорф Інтернешнл» від сплати збитків у сумі 0,56 млн. гривень, завданих виключенням із користування Дарницького лісопаркового господарства земельної ділянки площею 3,0 га в Білодібровному лісництві, яке знаходиться на території Броварської міської ради, передає «Київський портал”.

У рішенні не вказано, скільки дерев необхідно знести для будівництва дитячого містечка СОС .

Проекти СОС – дитячого містечка більше ніж 15 років реалізуються на пострадянському просторі. Для створення першого в Україні СОС – Дитячого містечка зусиллями європейських і світових організацій зібрано 1,69 млн. євро.

У 2003 році було підписано угоду між асоціацією « СОС – Кіндердорф Інтернешнл» і Кабінетом Міністрів України про створення дитячого містечка в Україні. Відповідно до цієї угоди, для будівництва Дитячого містечка (комплекс з 14 будинків сімейного типу на 120 дітей) в м. Броварі була відведена земельна ділянка площею 3 га .

Будівництво дитячого містечка може початися вже в липні 2006 року. Згідно з планами організаторів, уже в 2007 році більше ніж 100 дітей зможуть знайти свій дім.


  • подписаться
  • распечатать
  • в избранное

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”
вы соглашаетесь правилами пользования
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info
Ваш E-mail
указанный при регистрации
Назад
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info