Реклама

Китай надав Україні $750 тис. на розвиток освіти

Китай надав Україні $750 тис. на розвиток освіти

Міністр економіки України Арсеній Яценюк та Надзвичайний і Повноважний Посол КНР в Україні Гао Юйшен підписали Угоду (у формі обміну листами) між урядами України та Китайської Народної Республіки про реалізацію проектів безоплатної допомоги. Угода передбачає виділення Китаєм $750 тис. на розвиток освіти.

У прес-службі Міністра економіки повідомили, що під час зустрічі А.Яценюк подякував Послу за кількаразову допомогу, надавану Україні в сфері науки, технологій, а також у подоланні наслідків катастрофи на Чорнобильській атомній електростанції. Яценюк позитивно оцінив двосторонні відносини між країнами, зокрема, тісні взаємини, що встановилися між посольством Китаю в Україні та Міністерством економіки України. Міністр висловив побажання, щоб українська делегація відвідала Китай для презентації культурного та освітнього надбання.

В свою чергу, пан Юйшен заявив, що за результатами двостороннього засідання комісії науково-технічного співробітництва можна говорити про перспективу збільшення товарообігу між двома країнами.

Гранд КНР буде спрямований на закупівлю для Дніпропетровського національного університету обладнання для лінгафонних кабінетів з вивчення китайської мови, на одержання Дипломатичною академією України при Міністерстві закордонних справ комп'ютерної техніки та іншого необхідного обладнання, на одержання Київським національним університетом імені Т.Шевченко (Інститут міжнародних відносин) комп'ютерної техніки та іншого необхідного встаткування; на створення в Українській академії зовнішньої торгівлі при Мінекономіки України ефективної системи підготовки фахівців для роботи в сфері торгово-економічних зв'язків із країнами Азії, зокрема з КНР.

Новости партнеров
Загрузка...

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад