Реклама


В школах появятся уроки по гигиене

В школах появятся уроки по гигиене

 

Міністерство охорони здоров'я України звертається до Міністерства освіти і науки України з проханням посприяти введенню хоча б однієї години на тиждень предмету гігієнічного навчання дітей.

Про це повідомив Головний державний санітарний лікар України Сергій Риженко під час спільної селекторної наради МОЗ і МОН.

"Знання та навички, сформовані у людини в дитячому віці, визначають його поведінку у дорослому житті. На наш погляд, санітарно-просвітня робота є тим механізмом, завдяки якому можливо суттєво підвищити санітарну освіченість та культуру населення. Адже ми не в змозі змусити дітей мити руки кожні п'ять хвилин, діти повинні знати навіщо вони це роблять". - заявив Сергій Риженко.

Введення предмету гігієнічного навчання дітей дасть змогу попередити багато інфекційних захворювань, серед яких гепатити, дизентерії, сальмонельоз, гострі кишкові інфекції та ін.

Велика кількість інфекційних хвороб передаються контактно-побутовим шляхом і вкрай важливим завданням є створення умов для їх профілактики та цивілізованого перебування дітей у навчальних закладах.

 


  • подписаться
  • распечатать
  • в избранное

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”
вы соглашаетесь правилами пользования
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info
Ваш E-mail
указанный при регистрации
Назад
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info