Реклама


Артек святкує

Артек святкує

У Міжнародному дитячому центрі "Артек" з 19 по 22 серпня 2010 року відбудуться урочисті заходи з нагоди 85-тиріччя, - повідомляє прес-служба Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту.

Програма першого святкового дня передбачає проведення театралізованої вистави "Перша артеківська лінійка", костюмованої карнавальної ходи набережною "Артеку" та Свята Нептуна.

У цей же день проходитиме Свято майстрів "Традиції та ремесла України". Фольклорні колективи виступлять із концертною програмою, працюватимуть майстерні з декоративно-прикладного мистецтва: гончарства, художньої вишивки, писанкарства, виготовлення оберегів, ляльок із соломи тощо. Артеківці візьмуть участь у народних іграх та спортивних змаганнях "Козацькі забави".

У рамках святкування 85-тиріччя "Артеку" з 20 по 23 серпня проходитиме Перший Міжнародний конкурс молодих виконавців популярної музики "Дитяча Нова Хвиля".

На адресу Організаційного комітету конкурсу надійшло понад 5 000 заявок від юних талановитих виконавців із 16 країн світу.

Конкурсна програма триватиме три дні.

20 серпня цього року відбудеться карнавальна хода за участю кращих творчих колективів, лауреатів українських, російських і міжнародних конкурсів. Продовжить ходу урочисте відкриття конкурсу, на яке завітають відомі естрадні артисти України та Росії.

На другий конкурсний день, 21 серпня запланована концертна програма.

22 серпня – нагородження переможців, Гала-концерт та закриття конкурсу.

Гала-концерт із яскравим лазерним шоу стане подарунком артеківцям до ювілею дитячого центру.


  • подписаться
  • распечатать
  • в избранное

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”
вы соглашаетесь правилами пользования
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info
Ваш E-mail
указанный при регистрации
Назад
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info