Реклама


Щодо діяльності комісій з питань захисту прав дитини

Щодо діяльності комісій з питань захисту прав дитини

Постановою Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 року № 866 затверджено Порядок провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, та Типове положення про Комісію з питань захисту прав дитини.

Комісія з питань захисту прав дитини розглядає питання щодо утримання і виховання дітей у сім’ях опікунів, піклувальників, прийомних сім’ях, дитячих будинках сімейного типу та виконання покладених на них обов’язків; розглядає та подає пропозиції до індивідуального плану соціального захисту дитини, яка опинилася у складних життєвих обставинах, дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування, та інші питання, у тому числі спірні, пов’язані із захистом прав дитини, які  потребують колегіального вирішення.

Державним департаментом з усиновлення та захисту прав дитини проаналізовано стан створення комісій з питань захисту прав дитини. Станом на 1 серпня 2010 року у 24 регіонах України утворено 709 комісій.

Разом з тим, в м.Вінниці, м.Полтаві (Київський, Ленінський, Октябрський райони) у м. Тернопіль ще не утворені комісії з питань захисту прав дитини.


  • подписаться
  • распечатать
  • в избранное

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”
вы соглашаетесь правилами пользования
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info
Ваш E-mail
указанный при регистрации
Назад
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info