Реклама


М.Азаров: час взятися за якість харчування дітей

М.Азаров: час взятися за якість харчування дітей

Уряд посилить контроль держави у сфері господарської діяльності, що стосується життя та здоров’я населення. Про це повідомив Прем’єр-міністр України Микола Азаров, розпочинаючи засідання Уряду в середу, 15 вересня..

«Необхідно в найкоротші терміни закінчити розробку нормативної бази, яка врегулює періодичність та напрямки здійснення заходів державного нагляду в залежності від ступеня ризику певної господарської діяльності для громадської безпеки, життя та здоров’я населення, для навколишнього природного середовища», - наголосив Глава Уряду.

Микола Азаров зазначив: «Зараз ми маємо ситуацію, коли, наприклад, якість харчування наших дітей на тривалий час випадає з поля зору відповідних контролюючих органів. Отруєння 65 дітей в Євпаторії насправді виявило гранично небезпечний стан справ у цій системі».

Прем’єр-міністр повідомив, що особисто займався цим випадком і занепокоєний тим, що санепідемстанція має право перевіряти харчоблок лише раз на рік, а від персоналу, який готує їжу для дітей, не вимагають навіть підтвердження професійної підготовки, не виставляють кваліфікаційних вимог, не перевіряють знання санітарних та рецептурних норм, не вимагають періодичних медичних оглядів персоналу. Крім того, за словами Глави Уряду, не перевіряються харчові продукти та умови їх зберігання, не виставляються кваліфікаційні вимоги й до фірм, які укладають контракти на харчування дітей.


  • подписаться
  • распечатать
  • в избранное

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”
вы соглашаетесь правилами пользования
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info
Ваш E-mail
указанный при регистрации
Назад
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info