Реклама


Маленькі лідери - в Артеку

Маленькі лідери - в Артеку

VI збір лідерів учнівського самоврядування у таборі Міжнародного дитячого центру "Артек" триває. Продовжуються заняття активу в Школі управлінської майстерності, де учасники обмінюються досвідом з різних напрямків діяльності, надають пропозиції щодо стратегії розвитку учнівського самоврядування, обговорюються проекти діяльності новоствореної Всеукраїнської ради старшокласників.

Продовжують працювати комісії з різних напрямів роботи самоврядування: проведено майстер-класи "Інтерактивні форми роботи для формування команди лідерів", туристичну гру "Тур-град", ярмарок милосердя "Від серця до серця", як результат, зібрано близько чотирьох тисяч гривень для допомоги дітям-сиротам - вихованцям дитячого будинку в Севастополі, а також відбувся вечір-реквієм "Ліхтарики пам'яті".

Багато часу лідери приділяють активному відпочинку. Під час сходження на Аю-Даг відбулася посвята в артеківці. "Весела спортландія на воді", змагання з артболу, волейболу, футболу збирають дружні команди та численних вболівальників, що захоплено підтримують своїх друзів.

Також проведено яскравий конкурс КВН на тему "Здоровим бути модно". А команди дівчат готуються до змагань з чарлідінгу.

Інформація надана прес-службою Міністерства освіти і науки України з посиланням на Прес-Лідер-Артек.


  • подписаться
  • распечатать
  • в избранное

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”
вы соглашаетесь правилами пользования
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info
Ваш E-mail
указанный при регистрации
Назад
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info