Реклама

За останні 10 років кількість школярів у Запорізькому регіоні скоротилася на 40%

За останні 10 років кількість школярів у Запорізькому регіоні скоротилася на 40%

Про це повідомив начальник обласного управління науки та освіти Олександр Верозубов.

Зокрема, за його словами "ще п'ять років тому ми набирали 28-30 тисяч першокласників, тепер близько 13 тисяч. У нас у сільській місцевості були закриті три школи цього року".

Поряд зі стабільним скороченням кількості дітей віком від 6 до 17 років, у регіоні спостерігається стійка тенденція зростання кількості дітей-сиріт. В області всього 6 спеціалізованих інтернатів для дітей даної категорії, всі вони переповнені.

"У нас усього 29 шкіл-інтернатів, які належать до управління науки та освіти облдержадміністрації, у них утримується 7 тисяч дітей, з них 2,5 тисяч сиріт. Кількість їх зростає рік на рік . Дуже багато соціальних сиріт, це коли один з батьків позбавлений прав або перебуває в місцях ув'язнення", - розповідає Олександр Верозубов.

Також він відзначив гостру потребу Запорізької області в дошкільних установах. У середньому при місткості 100 осіб, у дитячих садах перебувають по 125-140 дітей. На реконструкцію будівель, що перебувають в аварійному стані, коштів виділяється недостатньо, будівництво нових не фінансується зовсім.

Новости партнеров
Загрузка...

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад