Реклама

30 липня у Київському зоопарку пройшла акція «Дике дитинство»

30 липня  у Київському зоопарку  пройшла акція «Дике дитинство»

Організатори акції поставили перед собою мету пояснити людям, що забираючи додому дитинчат диких звірів, вони зовсім не рятують їх від голоду та холоду, а навпаки – прирікають на муки і смерть.

Організатори розповіли, що ідея провести акцію виникла сама собою, оскільки саме в цей час року з'являється багато маленьких зайчат, білочок, їжачків, пташенят. Багато людей, виключно з добрих спонук несуть додому звірят, які «загубили». Насправді, найчастіше, малюків просто на якийсь час залишили батьки, які надалі шукатимуть своїх дітей.

От так і виходить, що молодняк диких тварин потрапляє до людських рук і незаконно утримується в домашніх умовах. Природно, що людина не може правильно піклуватися про малюка. Неправильне харчування і відсутність належного догляду приводить до загибелі великої кількості пташенят, їжачків, зайчиків – цих «Живих іграшок» для людей, які ніяк не еволюціонують і не розлучаться в ХХІ столітті з споживацькими хижими звичками первісної людини.

«Прийшов час зрозуміти, що тварини – це живі істоти, і колекціонувати їх, як поштові марки або порожні пляшки з-під пива не можна. Наш підхід в цьому питанні дуже простий і строгий: спочатку ми створюємо всі умови для життєдіяльності тварин, враховуємо всі особливості поведінки, харчування, розмноження, і лише після цього приймаємо до зоопарку», - сказав генеральний директор Київського зоопарку Євгеній Кирелюк.

Він закликає людей не ловити і не нести в будинок здорових пташенят і молодняк тварин. У природі про них поклопочуться батьки, які десь поряд. Тому що, коли люди награються, схаменуться і зрозуміють, що не в змозі поклопотатися про тварині, його принесуть в зоопарк, але буде вже пізно.

Новости партнеров
Загрузка...

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад