Реклама

Українські школярі в першій десятці рейтингу міжнародних предметних олімпіад

Українські школярі в першій десятці рейтингу міжнародних предметних олімпіад

Міжнародні учнівські олімпіади досить авторитетні інтелектуальні змагання.

Популяризуючи національну освіту та світовому рівні, команди школярів України щорічно з 1992 року беруть участь у олімпіадах з математики, фізики, хімії, біології, інформатики та екології.

До складу учнівських команд України у цьогорічних змаганнях, що відбувалися у червні та липні, входили учні з 12 регіонів країни: Вінницької, Донецької, Закарпатської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Харківської, Херсонської, Хмельницької областей та міст Києва і Севастополя.

На олімпіаді з біології, яка проходила в Аргентині, серед 185 учасників з 48 країн світу, юні біологи з України вибороли одну золоту (Шиян Максим, м.Вінниця) та три бронзові медалі (Батюк Михайло з м.Соколя Львівської області, Каменська Анастасія з Києва, Щукін Юрій з Херсона).

У Південній Кореї, де в олімпіаді з хімії взяли участь 316 учнів з 69 країн, четверо наших школярів здобули одну золоту (Шевченко Максим, м.Київ), дві срібні (Глущенко Микола з Києва та Ломака Михайло з Полтавщини) і одну бронзову медаль (Мельничук Іван зі Львова).

Високі результати з математики показали наші школярі у Словенії, виборовши серед 522 однолітків з 95 країн світу одну золоту (Гончар Наталія з Харкова), дві срібні (Чуклін Олександр з Севастополя та Радченко Данило з Києва). Вихованця ужгородської гімназії Рагеля Ярослава нагороджено Почесною грамотою.

П ' ятеро українських вундеркіндів з фізики привезли на батьківщину з Сінгапуру чотири срібні (Климко Ярослав зі Львова, Петрашик Андрій та Томалак Олександр з Києва, Лихачов Віталій з Одеси) та одну бронзову медаль (Нідаєв Юрій з Києва). Свої нагороди довелося їм виборювати разом з 405 учасниками олімпіади з 81 країни.

На олімпіаді з екології, яка традиційно проводиться у Туреччині, Україну представляли три учні, двоє з яких - Буга Наталія з Хмельницької області та Колесніков Сергій з Донецької області, здобули бронзові медалі .

В цілому у 2006 році в олімпіадах взяли участь 22 школярі, які вибороли 20 медалей різного ґатунку: 3 золоті, 8 срібних та 9 бронзових, а також одну Почесну грамоту.

За результатами виступів у цьогорічних міжнародних змаганнях учнівські команди нашої країни входять у першу десятку серед світових країн-лідерів.

Вагомі досягнення школярів України у міжнародних змаганнях є результатом високого науково-методичного рівня проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад й відбірково-тренувальних зборів, за результатами яких були сформовані національні команди учнів.


ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад