Реклама

Діти з літнього табору в смт Ворохта подарували Віктору ЮЩЕНКУ Дерево Мрій

Діти з літнього табору в смт Ворохта подарували Віктору ЮЩЕНКУ Дерево Мрій

10 серпня 2006 року Міністр України у справах сім’ї, молоді та спорту Юрій ПАВЛЕНКО відвідав літній табір для дітей-сиріт в смт Ворохта (Івано-Франківська область).

11.08.2006 Діти–сироти та діти зі звичайних родин, які відпочивають у Ворохті разом, поділились з Юрієм ПАВЛЕНКОМ враженнями від перебування у таборі. Так, за словами дітей, вони за час відпочинку у Ворохті знайшли нових друзів, навчились чимало чому новому у творчих майстернях, весело та цікаво проводять свій час.

Протягом двох тижнів перебування у таборі вони ознайомились з гончарською справою та створювали Дерево Мрій. Майже кожна дитина виліпила з глини свою мрію, які потім прикрасили керамічне Дерево Мрій.

Діти написали листа Президенту України Віктору ЮЩЕНКУ , який вже не один рік особисто опікується табором у Ворохті.

Вони подякували Президентові за увагу та турботу і подарували йому Дерево Мрій.

Також в цей день у таборі було запалено урочисту ватру, а українські зірки естради влаштували дітям святковий концерт. Серед зіркових гостей – Руслана, Ґринджоли, Андрій КУЗЬМЕНКО (Скрябін) та інші.

Діти, які найкраще проявили свої здібності в майстернях з флористики, художнього мистецтва та ін. були відзначені грамотами табору.

Міністр України у справах сім’ї, молоді та спорту Юрій ПАВЛЕНКО зазначив, що пілотний проект програми «Знайди собі друга», що зараз реалізовується у Ворохті цілком себе виправдав, тому варто очікувати на створення подібних центрів в інших регіонах України. Вже найближчим часом передбачається створення таких центрів на базі дитячого центру «Молода Гвардія» (м. Одеса), оздоровчого комплексу «Смарагдове містечко» (м. Святогірськ, Донецька область).

Новости партнеров
Загрузка...

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад