Реклама

Київських школярів навчать древніх обрядів

Київських школярів навчать древніх обрядів

Головне управління у справах сім’ї та молоді разом з Київським благодійним музично-драматичним театром завершили роботу над творчим проектом по збереженню й відновленню 12-ти унікальних науково-етнографічних фільмів серії «Народні свята» циклу «Скарби народної культури».

Ініціатором цього проекту була Раїса Камінськая, художній керівник Київського благодійного музично-драматичного театру, удова відомого українського режисера Євгена Камінського. Проект створення цих фільмів був заснований ще в 90-тых роках саме Євгеном Камінським, який узяв державний кредит для створення серії фільмів про українську народну культуру. Фільми зберігалися не на сучасних носіях, минуло більше десяти років і вони стали потребувати відновлення.

«Раїса Камінськая звернулася до нас із проханням урятувати ці фільми. Ми їх відродили. Це дійсно некомерційний проект», - розповів начальник Головного управління у справах сім’ї та молоді Олександр Кулик. Він пояснив, що над цим проектом робота почалася ще три роки тому. Зараз проект завершений і дванадцять науково-етнографічних фільмів потраплять як посібники з вивчення народних звичаїв і обрядів до кожної столичної школи.

Олександр Кулик розповів, що вартість створення одного фільму склала 20 тисяч гривень. «Гроші виділялися з київського бюджету Київською міською радою через управління у справах сім’ї та молоді», - пояснив Олександр Кулик.

Уже у вересні київські школярі зможуть познайомиться із древніми традиціями святкування Різдва, Івана Купала, Свят Андрія й Миколи та інших обрядових дійств.


ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад