Реклама


Дитяче «Євробачення» вперше в Україні!

Дитяче «Євробачення» вперше в Україні!

Дитячий пісенний конкурс «Євробачення» існує з 2003 року. Ідея проведення заходу належить Європейській мовній спілці. Цього року Україна вперше візьме участь у міжнародному конкурсі дитячої пісні.

Хто буде представляти Україну – поки що не відомо, адже зараз триває відбірковий тур для визначення представника від України на конкурс дитячої пісні. Для маленьких артистів організують відбір, максимально наближений до того, за яким обирали представника України на “доросле «Євробачення». Перший етап конкурсу включає відбір 20 кращих виконавців, котрі пройдуть у другий тур. 20 серпня на прослуховуванні у Києві буде визначено кращу десятку, яка лишиться в столиці і під наглядом авторитетних українських співаків готуватиметься до виступу у третьому завершальному етапі.

Фінальний концерт відбудеться 23 вересня у прямому ефірі Першого Національного каналу, під час якого всі телеглядачі зможуть проголосувати за свого фаворита і визначити переможця.

Міжнародний конкурс «Дитяче Євробачення-2006» відбудеться 2 грудня 2006 року у місті Бухарест (Румунія). Окрім нашої країни цього року на конкурсі також виступатимуть представники Білорусі, Бельгії, Хорватії, Кіпру, Македонії, Греції, Мальти, Нідерландів, Португалії, Росії, Іспанії, Швеції, Сербії і Чорногорії, Румунії.

Зважаючи на високе просвітницьке наповнення пісенного дитячого конкурсу, його спрямованість на розвиток та реалізацію творчих здібностей дітей, Міністерство приймає участь у новому проекті «Євробачення-2006» та підтримує ідею проведення цього заходу.


  • подписаться
  • распечатать
  • в избранное

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”
вы соглашаетесь правилами пользования
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info
Ваш E-mail
указанный при регистрации
Назад
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info