Реклама

Чернігів: акція «Подарунок для дитини»

Чернігів: акція «Подарунок для дитини»

2 вересня 2006 року у ресторані „Лимонад” пройде вечірка, під час якої будуть зібрані подарунки для вихованців центру соціально-психологічної реабілітації дітей, який нещодавно відкрився у с. Хмільниця Чернігівського району.

У Хмільницькому центрі перебувають 50 дітей з неблагополучних родин віком від 3 до 18 років. Ці малюки та підлітки опинилися у скрутних життєвих обставинах: втратили одного чи обох батьків, постраждали від насильства чи втекли з дому. Першого вересня школярі з цього центру підуть до сільської школи, декотрі – вперше у своєму житті.

Ресторан „Лимонад” прагне нагадати жителям Чернігова, що вихованці притулків, інтернатів і подібних центрів потребують нашої уваги та турботи, та залучити людей, особливо молодих, до благодійних справ, аби вони відчували себе більш впевненими і більш значущими у цьому житті. Адже, допомагаючи знедоленим дітям чи немічним і літнім людям, ми стаємо відповідальнішими, сильнішими та самостійнішими.

Отже, ресторан „Лимонад” пропонує своїм постійним відвідувачам і новим друзям прийти на вечірку 2 вересня з подарунком для дитини. Це може бути іграшка, книга, конструктор чи канцелярські прилади. Для гостей з цінним подарунком вхід буде безкоштовним. У програмі вечірки передбачені виступи дитячих танцювальних колективів, шоу великих ляльок і різноманітні конкурси. Початок вечірки „Подарунок для дитини” – о 22.00.

Втім, для працівників ресторану „Лимонад” ця акція вже почалася – з початку серпня вони збирають і приносять до свого закладу не лише іграшки, а й одяг для вихованців центру соціально-психологічної реабілітації дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Про результати акції буде повідомлено представникам ЗМІ. „Лимонад” планує запросити журналістів для передачі зібраних подарунків вихованцям центру у Хмільниці.

http://sian-ua.info


ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад