Реклама


Привітання Петра Олійника із Святом першого дзвоника

Привітання Петра Олійника із Святом першого дзвоника

Шановні освітяни! Дорогі студенти та учні!

Перше вересня, Свято першого дзвоника єднає нас усіх. Кожен колись у цей день вперше переступив поріг рідної школи, вперше сів за парту, відкрив першу книжку, написав перше слово.

Шановні професори, викладачі, вчителі!

Вам довірено найбільше багатство нашої країни – діти. Я дякую Вам за натхненну працю, за те, що Ви щиро ділитесь своїми знаннями, любов’ю та теплом із підростаючою генерацією, за те, що Ви виховали багато поколінь свідомих українців. На Вас покладено великі надії. Любіть наших дітей, розкривайте їх таланти і обдарування, вчіть свободі і правді, допомагайте повірити у свої сили і можливості.

Дорогі учні та студенти! Ви – опора та майбутнє України. Особливо я хочу привітати тих, хто сьогодні вперше переступив поріг навчального закладу. Це особливий день у Вашому житті. У цих стінах, завдяки мудрим наставникам, Ви здобудете необхідні знання та вміння, які на усі майбутні роки допоможуть долати довгий життєвий шлях, тут Ви знайдете собі вірних друзів, а колись приведете сюди на Свято першого дзвоника Ваших дітей та онуків.

Влада визначила реформування освітньої галузі своїм пріоритетом. Україна, яка прагне стати розвиненою європейською державою, нарощуватиме свій науково-освітній потенціал. В третьому тисячолітті високих технологій він є основою процвітання і благополуччя нашої нації. З цієї аксіоми ми будемо виходити, розбудовуючи державну політику у сфері освіти, бо кожна українська родина сподівається дати своїй дитині якісну освіту, яка дасть змогу їй ствердитись у житті, бути корисною своїй країні.

Добра Вам і злагоди, нових знань та трудових звершень, осягнення нових освітніх та наукових висот.

Голова Львівської обласної державної адміністрації Петро Олійник

http://cupol.brama.com


  • подписаться
  • распечатать
  • в избранное

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”
вы соглашаетесь правилами пользования
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info
Ваш E-mail
указанный при регистрации
Назад
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info