Реклама

В Україні близько 11 тисяч дітей, народжених ВІЛ-позитивними матерями, твердять соціологи

В Україні близько 11 тисяч дітей, народжених ВІЛ-позитивними матерями, твердять соціологи
В Україні близько 11 тисяч дітей, народжених ВІЛ-позитивними матерями, твердять соціологи. Багато з них ніколи не бачили світу за межами лікарні. ВІЛ-інфікованих дітей, від яких відмовилися батьки, дуже рідко забирають до дитячих будинків та ще рідше усиновлюють.

Подолати таку дискримінацію в Україні заповзялася Королева Швеції Сильвія. Разом з іншими благодійними фондами та громадськими організаціями вона хоче втілити в Україні Проект "МАМА+", аби зменшити кількість відмов від ВІЛ-позитивних.

Сильвія, Королева Швеції:
- Такі проблеми у ВІЛ-інфікованих є в усьому світі. Зазвичай ці люди живуть у скруті. Ми повинні намагатися встановити з ними зв»язок і надати їм допомогу.

Королева Швеції планує вдосконалити українські спеццентри для дітей, які живуть з ВІЛ. Таких закладів в Україні нині близько п"ятнадцяти. Скільки грошей витратить на їхнє устаткування Її Величність поки що невідомо. Утім, представники українських благодійних фондів, що опікуються ВІЛ-інфікованими, кажуть що такий інтерес з боку далекої скандинавської держави змусить звернути уваги на хворих дітей і власний уряд.


ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад