Реклама

Український медичний центр реабілітації дітей з органічним ураженням нервової системи в Києві відзначає 10-ти річчя

Український медичний центр реабілітації дітей з органічним ураженням нервової системи в Києві відзначає 10-ти річчя

За цей час повний курс реабілітації тут пройшли близько 6-ти тисяч дітей. Ще понад 100 тисяч дітей обстежили невропатологи. До Києва з хворими малюками їдуть з усієї України. Але, незважаючи на популярність, центр має чимало проблем.

В Україні зареєстровано понад 80 тисяч дітей з ураженнями нервової системи. На кожну тисячу новонароджених припадає троє немовлят, хворих на дитячий церебральний параліч. Щоб допомогти таким дітям, потрібні не лише ліки, говорить головний лікар українського медичного центру реабілітації дітей з органічним ураженням нервової системи Володимир Мартинюк. Насамперед треба допомогти самим батькам. Навчити їх, як поводитися та доглядати за дітьми. На десятиріччя центру про сумне головний лікар говорити не хоче. І додає, що проблем у чи не єдиному найбільшому подібному центрі України чимало.

Маленькій Вероніці з Івано-Франківська півтора року. Вона цілком нормальна дитина, яка все розуміє та вже вимовляє кілька слів. Однак дівчинка не відчуває своїх ніг, і ця хвороба невиліковна. Але її мати не втрачає надії на краще. Говорить, що вже за тиждень перебування у центрі її донька змінилася.

Протягом усіх 10-ти років центр реабілітації для дітей з органічним ураженням нервової системи існує лише завдяки благодійним організаціям та поодиноким спонсорським внескам. Попри те, що тут лікується 51% киян - київська влада не один раз відмовляла у допомозі центру. Лікарі постійно звертаються до влади, щоб розширити територію закладу. Адже сюди їдуть з усієї України. Однак відповіді і досі немає.

Новости партнеров
Загрузка...

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад