Реклама

У Львові в рамках акції "Подаруй радість дітям" збирають книги для дитбудинків

У Львові в рамках акції

Львівський книжковий форум допоможе бібліотекам українських сіл та дитбудинків. У рамках форуму розпочалася благодійна акція "Подаруй радість дітям". Захочують взяти участь у ній усіх і обіцяють подяки за принесені книжки. На подібній акції в Києві організатори зібрали не багато - не мало 17 тисяч одиниць дитячої літератури.

Особливої уваги потребують сільські бібліотеки. На форумі говорять, що не знають, скільки книг бракує, але те, що сільські школярі та вихованці дитячих будинків читають мало – факт. Львів'яни перейнялися проблемами школярів і лише за декілька годин акції принесли понад триста книжок.

Уляна Скрипникова, яка впорядковує принесені книги, каже, що найчастіше люди приносять дві-три книги. Тут раді будь-якій літературі, адже в бібліотеках бракує і художніх і наукових книг.

Книги, які зберуть у Львові, розійдуться усією Україною. Організатори сподіваються, що керівники освітянських управлінь допоможуть зорієнтуватися, де найбільше не вистачає літератури. Хоча судячи з листів, які приходять на форум, проблема браку книжок є у всіх маленьких бібліотеках.


ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад