Реклама

Привітання Міністра освіти і науки України Станіслава Ніколаєнко з Днем вчителя

Привітання Міністра освіти і науки України Станіслава Ніколаєнко з Днем вчителя

Шановні освітяни!

За плином часу ми не завжди помічаємо ту велику роботу, що роблять освітяни й науковці України.

Ми витримали нелегкі 90-ті, нашими зусиллями країна почала ставати на ноги. Глибокі позитивні суспільні перетворення, реформування політичної системи й економічних відносин не лише продемонстрували наше прагнення будувати життя на демократичних, європейських засадах, а й є запорукою того, що Україна посяде належне їх місце у світовому співтоваристві.

І саме Вашими зусиллями, шановні освітяни, закладається підмурок для побудови саме такої України. Ваша праця є запорукою духовно-морального та інтелектуального зростання наших дітей - майбутнього України. Ви невтомно плекаєте молоде покоління свідомих, талановитих громадян нашої країни, роблячи це чесно й натхненно, віддаючи вихованцям тепло своїх сердець.

Піклуючись про майбутнє нашої держави сьогодні Президент, правляча парламентська коаліція, новий Уряд, намагаються створити сприятливі умови для того, щоб українська освіта відповідала тим вимогам, які ставить ХХІ століття. У цій роботі чи не найважливіша роль належить Вам, дорогі товариші. Без Вашої волі й зусиль не можливо втілення у життя будь-якої ідеї, яка має оновити українську школу, все суспільство.

У день нашого професійного свята, шановні Вчителі: вихователі, шкільні педагоги, викладачі, професори та, науковці - всі, хто обрав своїм життєвим шляхом не легкий путь наставника, щиро бажаю здоров'я й витримки, злагоди й любові. Зичу наснаги у Вашій важливій роботі, нових вагомих здобутків на освітянській ниві, успіхів у всіх справах, оптимізму і впевненості у завтрашньому дні. Впевнений, що наша Україна стане найзаможнішою й найосвіченішою країною світу.

З днем Вчителя, дорогі друзі!
Ваш міністр освіти і науки України
С.Ніколаєнко

Новости партнеров
Загрузка...

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад