Реклама

У Тернополі відбудеться презентація проекту створення «Дитячої лікарні майбутнього»

У Тернополі відбудеться презентація проекту створення «Дитячої лікарні майбутнього»

11 жовтня в Тернополі представники Міжнародного благодійного фонду «Україна-3000» представлять громадськості проект створення Дитячої лікарні майбутнього.

Такий промо-тур проходить зараз всіма обласними центрами України.

Мета промо-туру – представити українській громаді проект Дитячої лікарні майбутнього та залучити всіх небайдужих до його створення.

З проектом матимуть змогу ознайомитися медики обласної дитячої лікарні, представники влади та громадськості.

В рамках промо-туру відбудеться прес-конференція для представників ЗМІ.

Створення «Дитячої лікарні майбутнього» передбачено постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2006 року №722 «Про утворення Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері та дитини».

Метою будівництва Медичного центру охорони здоров’я матері та дитини є створення дитячого лікувального закладу сучасного європейського рівня, що дозволить удосконалити медичне обслуговування дітей з усіх регіонів України та розвивати високоспеціалізовані види педіатричної допомоги. Це буде багатопрофільний лікувальний заклад на 300 ліжок. Тут буде зосереджено найкращі професійні та інтелектуальні ресурси медичної галузі, впроваджено високоефективні лікувально-діагностичні технології. Зокрема, в Центрі планують надавати медичну допомогу дітям із найбільш складними патологічними випадками – солідними пухлинами, онкогематологічними захворюваннями, складними соматичними та хірургічними випадками, перинатальними ураженнями тощо. Також передбачається надання медичної допомоги вагітним та породіллям. У Центрі діятимуть відділення патології вагітних, передчасних пологів, допоміжних репродуктивних технологій, медико-генетичний центр тощо.

Сьогодні в Україні існують хвороби, боротися з якими вітчизняна медицина не в змозі. Досі в країні немає закладів, де здійснюють трансплантацію кісткового мозку від неродинного донора; немає змоги проводити деякі види операцій з пластичної хірургії, онкологічної нейрохірургії, реконструктивної ортопедії (у тому числі щелепно-лицевої), операції на магістральних та периферійних судинах; не здійснюється відповідно до сучасних вимог перинатальна діагностика імунологічних, спадкових, генетичних, ендокринних захворювань; існують певні проблеми зі здійсненням трансплантації нирок у дітей тощо. Саме для вирішення цих проблем створюється Медичний центр охорони здоров'я матері та дитини.

Розробка структури нового Медичного центру охорони матери та дитинства проводилась головними фахівцями Міністерства охорони здоров’я, з урахуванням практики запитів щодо відправки дітей для лікування за кордон.

Медичний центр охорони здоров’я матері та дитини не є елітним лікарняним закладом, а розрахований на найбільш складні випадки захворювань. Фактично лікарня буде розрахована на прийняття хворих зі всієї території України. В лікарню будуть направлятись діти, допомогу яким на рівні обласних дитячих лікарень надати не можливо, або її ефективність є на низькому рівні. Лікування дітей буде безкоштовним.

16 березня 2006 року Голова Наглядової ради Міжнародного благодійного фонду „Україна 3000” Катерина Ющенко заклала капсулу у фундамент Медичного центру охорони здоров'я матері та дитини, який створюється за ініціативи та сприянні Міжнародного благодійного фонду "Україна 3000". Центр буде побудовано на території клінічної лікарні "Феофанія".


ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад