Реклама


В Києві проводять фестиваль традиційної культури родини "Родовід"

В Києві проводять фестиваль традиційної культури родини

Фестиваль традиційної культури родини відбувається вже втретє. І за традицією - у жовтні. Оскільки саме в цю пору відбувалися сватання, заручини, весілля.

В Україні, за даними Міністерства юстиції, частіше одружуються і менше розлучаються. Лише цього року кількість шлюбів збільшилася на сім відсотків аніж торік. Щоб зберегти та пропагувати сімейні цінності, в Києві проводять фестиваль традиційної культури родини "Родовід".

У родині Шинкарів - п'ятеро дітей і дев'ятеро внуків. Усі вишивають, співають і грають на музичних інструментах. На сцені усі Шинкарі у костюмах власного виробництва. Святом для них стає кожен день, коли родина збирається разом.

Найменшою учасницею фестивалю стала однорічна Божена. Її мама - приклад того, як одночасно можна виховувати чотирьох дітей і керувати центром "Родинний дім".

Для того, щоб потрапити на конкурс, кожна сім'я повинна була представити своє генеалогічне дерево і приготувати сімейну страву. Зі сцени діти і дорослі розповідали про легенди, традиції та захоплення своїх родин.


  • подписаться
  • распечатать
  • в избранное

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”
вы соглашаетесь правилами пользования
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info
Ваш E-mail
указанный при регистрации
Назад
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info