Реклама

Навчальні заклади України готові до початку опалювального сезону.

Навчальні заклади України готові до початку опалювального сезону.

Як повідомив на прес-конференції Міністр освіти та науки Станіслав Ніколаєнко, згідно оперативним даним, 98,5% навчальних закладів України готові до зими.

При цьому Міністр підкреслив, що в ряді населених пунктів України як і раніше є школи, які перебувають в аварійному стані. Однак, за словами голови відомства, не у всіх школах аварійний стан пов'язаний саме з котельнями. За словами С.Ніколаєнка, у таких школах проводиться терміновий ремонт.

Міністр освіти та науки повідомив, що в нинішньому році в 307 школах по всій Україні замінена система опалення. Також, за словами С.Ніколаєнка, цього року в Україні було відкрито 19 нових шкіл на 3,5 тисяч учнівських місць, в основному, в сільській місцевості. За його словами, до нового року планується здача ще 27 нових шкіл. Міністр також повідомив, що тепер у школах навчається більше 5 млн. учнів, з яких 1,8 млн. у сільській місцевості.

Коментуючи ситуацію, що склалася в Луганську, де школярів відправили на канікули на два тижні раніше з метою економії коштів на початку опалювального сезону, С.Ніколаєнко повідомив, що Міністерство освіти вивчає тепер цю ситуацію. При цьому він звернув увагу на той факт, що в жодному законодавчому акті не позначені чіткі строки канікул. За словами Міністра, у законодавстві вказується, що тривалість навчального процесу в школі повинна становити не менш 195 днів, а графік навчання встановлює кожен регіон окремо.

При цьому Міністр повідомив, що раніше досвід з переносом строку канікул уже був застосований у Донецьку. С.Ніколаєнко також заявив, що мова йде не про призупинення навчального процесу, а про його перенесення. Він відзначив, що, з одного боку, бачить у цьому позитивні моменти, пов'язані з гарними погодними умовами, коли школярі можуть відпочити, а з іншого боку негативні моменти - пов'язані з перериванням курсу навчання. У зв'язку із цим він вважає за доцільне внести зміни до законодавства про середню освіту та повернутися до класичної старої системи: 4 сезони року - 4 семестри.


ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад