Реклама

Жити з аутизмом у ХХІ сторіччі

Жити з аутизмом у ХХІ сторіччі

24 жовтня 2006 року з 10.00 до 12.30 в приміщенні Київського міського будинку вчителя відбудеться прес-конференція „Жити з аутизмом у ХХІ сторіччі”.

Прес-конференцію проводиться Асоціацією „СОНЯЧНЕ КОЛО” за підтримки Міжнародного фонду „Відродження”. Під час прес-конференції демонструватиметься документальний фільм, створений Асоціацією „СОНЯЧНЕ КОЛО” завдяки підтримці компанії UMC.

Під час прес-конференції педагоги масової та спеціальної освіти, лікарі, науковці, громадські діячи, а також – батьки дітей з аутизмом та батьки дітей без особливостей розвитку обміняються думками з таких питань.

За даними Інституту корекційної педагогіки РАО, при своєчасній правильній корекційній роботі 60% аутичних дітей отримують можливість навчатися за програмою масової школи, 30% - за допоміжною програмою, майже усі досягають рівня соціалізації, необхідного для життя в суспільстві. В тих випадках, коли корекція не проводиться, тільки 2-3 % аутичних дітей можуть навчатися у системі освіти, решта так і не досягає необхідного рівня інтелекту та соціалізації. Слід зазначити, що в Україні (та зокрема в м. Києві) тільки започатковане створення системи психолого-педагогічної допомоги дітям з аутизмом та їх родинам, практично відсутній досвід спеціальної освіти для дітей з аутизмом.

Контактна інформація: Громадська асоціація підтримки осіб з аутизмом „СОНЯЧНЕ КОЛО”

Керівник – Хворова Ганна


ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад