Реклама


У Києві серед старшокласників пройде конкурс про столицю

У Києві серед старшокласників пройде конкурс про столицю

У Києві започатковується конкурс серед учнів старших класів загальноосвітніх навчальних закладів „Моє місто, мені в ньому жити, мені його створювати”

У Києві започатковується конкурс серед учнів старших класів загальноосвітніх навчальних закладів „Моє місто, мені в ньому жити, мені його створювати”.

Як повідомив заступник голови КМДА Денис Басс, нині фахівці Головного управління освіти і науки саме розробляють положення про порядок проведення і відзнаки для переможців.

“У столиці вже є певний досвід проведення молодіжних конкурсів. Традиційним, наприклад, став міський конкурс серед студентів „Київ очима молодих”. Він проходить у травні, до Дня Києва, й визначає кращі авторські роботи про Київ за п’ятьма номінаціями – проза, вірш, пісня, фотографія, а також краща авторська робота з образотворчого мистецтва, присвячена нашому місту. Перша премія в кожній номінації становить 700, друга – 500 і третя – 300 гривень. Сподіваємось, що Київрада передбачить у бюджеті наступного року кошти на проведення обох цих творчих змагань, спрямованих на пошук і підтримку юних київських талантів.”, - сказав він.


  • подписаться
  • распечатать
  • в избранное

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”
вы соглашаетесь правилами пользования
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info
Ваш E-mail
указанный при регистрации
Назад
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info