Реклама

У Деснянському районі відкрили нову школу

У Деснянському районі відкрили нову школу

Найкращі роки нашого дитинства проводимо в стінах рідної школи, і те, з яким настроєм будуть йти до неї школярі, наші діти, залежить від багатьох факторів: ставлення вчителів до дітей, планування навчального процесу та і від самої будівлі, в якій доведеться провести 12 років.

Нова школа № 23, що відкрила свої двері школярам 7 листопада у селі Биківня, відповідає усім сучасним стандартам та вимогам до навчального процесу. Поєднуючи в своєму стилі суворість ліній з урбаністичною основою конструкції, школа виглядає вишукано і по-сучасному. Всередині - простора та світла, кожен клас обладнаний антисколіозними партами та сучасними технічними нововведеннями.

Наступного року мають завершити будівництво шкільного басейну, реконструювати стару частину будівлі найстарішої у районі школи, яка цього ж дня відзначала свій 50-річний ювілей у вже новій актовій залі. Також мають облаштувати і зимовий сад у накритому скляним куполом подвір’ї школи.

Присутній на відкритті голова Деснянської райдержадміністрації Юрій Захаричев висловив своє захоплення школою і навіть трохи пошкодував, що шкільні роки вже минули і не довелося навчатися в такій прекрасній школі. “Слід відмітити і спрацьованість педколективу, що створив дуже теплу атмосферу для дітей, – зазначив Юрій Юрійович. – Сподіваюсь, що наші зусилля не були марними і діти повністю використають наукову базу цієї школи для отримання гідної освіти”.


ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад