Реклама

Жодної школи в Україні не закриють без дозволу батьків

Жодної школи в Україні не закриють без дозволу батьків

Жодної школи в Україні не закриють без дозволу батьків. Таку заяву зробив міністр освіти та науки Станіслав Ніколаєнко під час відкриття школи у Вінниці. За його словами, за останні п’ятнадцять років в Україні без об’єктивних причин не закрили жодної школи. Середні навчальні заклади скорочують лише тоді, коли в них нікому навчатись.

За словами міністра, за минулий рік в Україні було закрито 70 шкіл, де вчилися близько 2 тисяч дітей, і побудовано 40 шкіл, де вчиться 12 тисяч дітей. Як відзначив Ніколаєнко, закриття малокомплектних шкіл пов'язане з демографічною кризою в країні, тому так просто питання не вирішити.

Найгірша ситуація в селах: через низьку народжуваність тут до школи ходять по два-три учні. Утримувати нерентабельні освітні заклади урядовці вважають недоречним. Станіслав Ніколаєнко відзначив: наразі в міністерстві думають над тим, як врятувати школи. Задля цього в деяких областях уже запровадили експеримент з відновлення малокомплектних навчальних закладів.

Станіслав Ніколаєнко, міністр освіти та науки України: "Ми робимо проводимо у трьох областях експеримент у Житомирі, Івано-Франківській області школа-родина, де один учитель викладає декілька предметів, ми дітей не розпускаємо по домівках".


ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад