Реклама


Український гуманітарний ліцей відзначив 15-річчя

Український гуманітарний ліцей відзначив 15-річчя

Педагогічний та учнівський колективи Українського гуманітарного ліцею відзначили 15-річчя цього навчального закладу. За словами заступника голови КМДА Віталія Журавського, зі стін ліцею уже випущено 1745 учнів.

«Тут працюють найактивніші учасники педагогічних експериментів, ліцей входить до складу навчально-наукового комплексу «Сучасна освіта». Вони разом працюють за концепцією національного виховання «Громадянин України ХХІ століття», - зазначив Віталій Журавський.

На його думку, рівень знань гуманітаріїв-ліцеїстів досить високий. «Це підтвердили результати незалежного тестування, на яке у травні-червні погодилось 98 відсотків випускників навчального закладу. Оцінки від 10 до 12 балів з української мови одержали майже 65 відсотків, а з історії – майже 70 відсотків. Тож не дивно, що серед випускників ліцею – перший студент від України в Оксфорді, Кембриджі, і навіть - у Кореї та Японії. Цього року близько 60 відсотків вихованців Українського гуманітарного ліцею стали студентами Київського національного університету імені Т.Г.Шевченка за результатами співбесіди та рекомендаціями педагогічної ради», - додав Віталій Журавський.


  • подписаться
  • распечатать
  • в избранное

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”
вы соглашаетесь правилами пользования
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info
Ваш E-mail
указанный при регистрации
Назад
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info