Реклама

Круглий стіл "Прийомна сім'я"

Круглий стіл

У приміщенні Святошинської в м. Києві райдержадміністрації відбулося засідання круглого столу "Прийомна сім'я" під головуванням заступника голови держадміністрації Наталі Пазенко.

На засідання було запрошено представників управління у справах сім'ї та молоді, управління охорони здоров'я, управління освіти, служби у справах неповнолітніх, управління праці та соціального захисту населення, відділу кримінальної міліції у справах неповнолітніх, центру по роботі з сім'ями та жінками "Родинний дім", спілки організацій багатодітних сімей "Шанс", благодійних організацій: "Левіт", "Табея", "Ліга прийомних батьків", "Варнава", "Спілка самаритян", "Служба порятунку дітей".

У роботі круглого столу також взяли участь працівники структурних підрозділів держадміністрації та депутати райради. Було розглянуто питання : - про взаємодію всіх установ та відомств, системи соціального захисту населення у вирішенні питань створення та організації нових прийомних сімей у районі ;

- про становище дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у Святошинському районі ;

- психологічний аспект улаштування дитини в прийомну сім'ю та виховання в ній;

- визначення спільних зон у роботі установ та служб стосовно створення нових прийомних сімей у районі. Учасники засідання круглого столу обмінялися думками. За результатами обговорення проблем були ухвалені рішення та призначені виконавці.

Новости партнеров
Загрузка...

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад