Реклама

Фабрика Святого Миколая

Фабрика Святого Миколая

 

12-18 грудня з 10.00 до 19.00 у приміщенні Українського Католицького Університету в рамках благочинної акції “Миколай про тебе не забуде”, яка вже шостий рік поспіль проводиться МГО „Академія Української Молоді” спільно з навчальними закладами Львова, працює “Фабрика Святого Миколая”.

На Львівщині акція відбувається з благословення Преосвященнішого Владики Ігоря Возьняка за сприяння та при співпраці з Українським Католицьким Університетом, Управлінням у справах сім’ї та молоді ЛОДА, відділом роботи з молоддю та управлінням освіти Львівської міської ради.

На Фабриці творяться справжні чудеса! Впродовж дня тут працює близько 150 волонтерів: старшокласників і студентів. Усі вони, не зважаючи на залікову та екзаменаційну сесію, безкорисливо присвячують свій час для того, аби допомогти Святому Миколаю прийти до всіх дітей нашого міста. На Фабриці є такі відділи: прийому речей, видачі адрес, сортування речей, пакування подарунків, перевірки якості спакованих подарунків, приготування до святкової акції в місті. Волонтери працюють дуже інтенстивно, адже до Дня Святого Миколая залишилися лічені дні, і від нас залежить чи віра у чудо та добро не згасне у серцях дітей нашого міста.


ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад