Реклама

Благодійний бал у Чернігові

Благодійний бал у Чернігові

16 грудня центр “АХАЛАР” за підтримки голови Чернігівської ОДА Миколи Лаврика проведе Благодійний бал з метою - зібрати кошти на підтримку талановитих дітей Чернігова.

Це стане можливим завдяки Благодійному балу, що його проводить центр “АХАЛАР” за підтримки голови Чернігівської ОДА Миколи Лаврика. Про те, як проходитиме бал та хто братиме у ньому участь журналістам розповів директор центру Юрій Трофименко та його заступник Вікторія Солоніцина.

Благодійний бал проходитиме 16 грудня цього року в філармонії. Розпочнеться він о 19-ій годині.

А збиратимуть гроші зі знаменитих гостей, які запрошені на бал, розказав Ю. Трофименко. Він повідомив, що участь у благодійному балі братимуть співачки Жанна Боднарук та Альона Гребенюк, “Міс Україна-2006” Ольга Шилованова, представники благодійного фонду “Україна 3000”, успішні підприємці з Києва, Чернігова, представники міської та обласної влади, гості з Данії та Польщі.

Щодо програми, то всі гості насолоджуватимуться виступами дитячих та молодіжних колективів нашого міста, розповіла В. Солоніцина. Родзинкою балу мають стати благодійний аукціон, під час якого можна буде придбати дитячі малюнки, та благодійна лотерея, де можна виграти мобільні телефони, елітну косметику та абонементи на відвідини фітнес-клубу “Кислород”. На всіх запрошених чекатиме і пригощання.

“Ми плануємо зібрати чималеньку суму, - поділився своїми очікуваннями пан Трофименко. – Гроші надходитимуть з трьох джерел: від продажу квитків, а також з аукціону та від лотереї”. Стипендії розподілятимуться експертною радою, до складу якої входять відомі в місті мистецтвознавці, представники влади, громадських організацій, що працюють з обдарованими дітьми, та журналісти. Інформацію про талановитих дітей АХАЛАР вже почав збирати. Перевага віддаватиметься дітям з малозабезпечених родин, зазначив директор центру.


ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад