Реклама

Львівські вчителі дискутують із заступником міністра освіти

Львівські вчителі дискутують із заступником міністра освіти

Заступник міністра освіти і науки України Віктор Огнев’юк представив під час круглого столу з проблем впровадження навчально-методичних комлексів новий проект положення конкурсу рукописів підручників для загальноосвітніх навчальних закладів.

За його словами, метою проекту стало створення конкурсних засад відбору підручників для учнів шкіл. Під час представлення проекту виконувачка обов’язків директора Інститут навчальної літератури Міністерства освіти і науки України Лариса Манюк зазначила, що з моменту оголошення конкурсу та до підведення його підсумків має пройти принаймні два місяці, а оцінювати кожну роботу в одномісячний термін від подання мають сім незалежних експертів, випадково вибраних з бази данних міністерства. Однією з умов конкурсу є обмеження ваги підручника до 540 грамів.

Згідно із проектом, до експертних комісій входять три групи спеціалістів: вчителі, методисти та науковці. За словами Лариси Манюк, для оплати роботи експертів з бюджету вже виділено 250 тисяч гривень, однак цих грошей недостатньо і організатори конкурсу планують звернутися по домогу до світових організацій.

Учасники круглого столу скритикували проект положення про конкурс. Зокрема, на думку учасників круглого столу, за два місяці від оголошення конкурсу автори не встигнуть написати новий підручник, у проекті положення не передбачено профільного складу журі. Крім того, на думку учасників круглого столу, журі у складі сімох експертів не зможуть упродовж двох місяців ретельно перевірити усі представлені підручники.

http://cupol.brama.com


ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад