Реклама

Столична влада планує до 2010 року підвищити платню педагогам до 1000 доларів США на місяць

Столична влада планує до 2010 року підвищити платню педагогам до 1000 доларів США на місяць

Про це заявив на прес-конференції, присвяченій програмі «Освіта столиці: 2006-2010 роки», яку днями затвердила Київрада, заступник голови КМДА Віталій Журавський.

Розповідаючи про нововведення в освітянському житті столиці, Віталій Станіславович зазначив, зокрема, що програма розрахована на час каденції Київського міського голови та Київської міської ради і буде безумовно виконана. «Жодні політичні конфігурації не призведуть до заміни столичної владної команди чи зміни її намірів, -- підкреслив він. – Наша мета – і це закладено в презентованій програмі – зробити якісну освіту доступною для кожного киянина. Ми започаткували вивчення християнської етики в українській культурі у першому класі і продовжимо викладання цього важливого для відродження духовності, суто морального предмету в другому, третьому та четвертому класах. Ми створимо центр моніторингу якості освіти, який допоможе об‘єктивно визначати рівень знань, що отримують київські школярі, і створити реальний механізм проти будь-яких зловживань у школах.

У нашій програмі закладено і соціальний захист педагогів, і стимулювання їхньої важкої, але так потрібної громаді і суспільству праці. Зараз муніципальна надбавка для всіх педагогів столиці, а їх у нас 32 тисячі, становить 10 відсотків. У бюджет наступного року ми закладаємо ще одну надбавку – 5 відсотків, яку призначатимуть керівники шкіл. І все це в цілому додаткові 60 мільйонів гривень до середньої зарплати вчителів столиці».


Последние новости
Чтоб получать все публикации с сайта «UAUA.info» в Facebook — нажмите «Нравится»
UAUA.INFO - портал для родителей

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад