Реклама


На "Дитячу лікарню майбутнього" зібрано 250 млн. грн.

На

Площа нової лікарні складе 40 тисяч квадратних метрів

Благодійній фундації «3000», яку очолює дружина Президента України Катерина Ющенко, вдалося в ході телемарафону зібрати 250 млн. 228 тисяч на будівництво нової дитячої лікарні під Києвом. Про це на прес-конференції заявила сама Катерина Ющенко.

За її словами, в марафоні брало участь 15 телеканалів, його подивилися 8 млн. телеглядачів. З зібраної суми 2 млн. 700 тис. гривень були зібрано в результаті смс-акції.

«Цей проект показав, що ми можемо об'єднатися заради здоров'я дітей, ця акція показала, що ми справжні європейці», - сказала Катерина Ющенко, передає «Новий Регіон».

Тим часом, радник дружини президента Андрій Мірошниченко визнав, що зібраних грошей не вистачає для будівництва лікарні – ще потрібно близько 350 млн. гривень, які Фундація шукатиме в США, Канаді та Німеччині.

Мірошниченко нагадав, що Фундація має намір до кінця 2009 року зібрати кошти на будівництва під Києвом сучасного педіатричного госпіталю для 250 дітей, в якому лікуватимуть, у тому числі, і онкологічні захворювання. Площа нової лікарні складе 40 тисяч квадратних метрів.


  • подписаться
  • распечатать
  • в избранное

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”
вы соглашаетесь правилами пользования
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info
Ваш E-mail
указанный при регистрации
Назад
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info