Реклама

Уряд Японії надав грант дитячому садку №113 м. Одеси

Уряд Японії надав грант дитячому садку №113 м. Одеси

10 січня в Одесі відбудеться Церемонія передачі нового медичного обладнання та меблів у спеціальному дитячому садку № 113 для дітей з вадами слуху та мовлення м. Одеси Урядом Японії.

Дата: 10 січня 2007 року 16:00~ Місце: Церемонія передачі в актовій залі спеціального дитячого садка № 113 для дітей з вадами слуху та мовлення м. Одеси (м. Одеса, вул. Космонавтів 5-А)

Учасники: (японська сторона) Й.В. Муцуо МАБУЧІ, Надзвичайний та Повноважний Посол Японії в Україні (українська сторона) Пані Надія БОЛДИРЄВА, директор спеціального дитячого садка № 113 для дітей з вадами слуху та мовлення м. Одеси Пан Олександр БАБИН, голова президіуму правління Одеської обласної організації Українського товариства глухих

Уряд Японії надав фінансову допомогу на суму майже 24300 доларів США для такого проекту розвитку як Проект модернізації реабілітаційного обладнання та поліпшення санітарних умов в спеціальному дитячому садку №113 м. Одеси. Цей Проект став першим ґрантом, що надається вищезгаданому закладу, та був реалізований в рамках Програми Безвідплатної Допомоги Проектам людської безпеки „КУСАНОНЕ”, що спрямована на підтримку проектів, представлених неурядовими організаціями та іншими неприбутковими установами. Ця ґрантова допомога є доказом зусиль, що докладає Японія з метою забезпечення людської безпеки – пріоритетного напрямку японської політики щодо міжнародного співробітництва – та поглиблення міжнародної співпраці, що стає все більш важливою.

10 січня 2007 року за участю Й.В. Муцуо МАБУЧІ, Надзвичайного та Повноважного Посла Японії в Україні відбудеться урочиста церемонія передачі нового медичного та реабілітаційного обладнання і нових меблів. Пан Посол передасть головному партнеру з української сторони пані БОЛДИРЄВІЙ, директору спеціального дитячого садка № 113 для дітей з вадами слуху та мовлення повний перелік цього обладнання. За кошти ґранту було придбано сучасний аудіометр, новий слухомовний тренажер та інше обладнання, яке значно поліпшить діагностичне обстеження та реабілітацію дітей із вадами слуху та мовлення.

Обладнання встановлене та сурдопедагоги вже користуються їм. Окрім медико-реабілітаційного обладнання, також були придбані нові меблі.

Починаючи з 2002 року в Україні в рамках Програми КУСАНОНЕ реалізуються двадцять вісім проектів, включаючи вищезгаданий.

Цей грант є частиною Японської Офіційної Допомоги Розвитку для України. Окрім цього ґранта Японія вже надала Україні безвідплатну допомогу, як на двосторонній, так і багатосторонній основі, на загальну суму майже 125.2 мільйонів доларів США.


ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад