Реклама


Трипільське коло- 2011. Повітря

Трипільське коло- 2011. Повітря

Чисте прозоре та свіже повітря Трипільського Кола знову чекає на вас з оновленою програмою та мільйоном сюрпризів. Знову вдосталь насолодилися радістю спілкування на природі з родиною та друзями серед свіжої зелені, веселих усмішок, драйвової живої музики, пізнавальних програм та щирого мистецтва. Другий рік поспіль незмінним партнером Фестивалю виступає квас ТМ «Ярило».

У далекому минулому слов’яни шанували запального та веселого бога сонця Ярила. Вони вірили у його здатність пробуджувати внутрішню силу людини та наповнювати радістю життя. В народі Ярило уособлював яре, родюче весняне сонце, яке було джерелом життєрадісності, бадьорості й активності.

Сьогодні квас «Ярило» оживляє нашу буденність. Ковток чудодійного напою здатен збадьорити та підняти настрій. Напуваючи життєвою силою сонця, він дарує яскраві емоції і пробуджує дух слов’янських забав.

На 15 гектарах: 30 творчих, екологічних, пізнавальних та розважальних майданчиків. Серед них: Міжнародна школа танців, NGO-city(за підтримки Посольства США в Україні), Екомайданчик, EnergyCamp, Літературна сцена, Фаєр-шоу, Театр, Літературна сцена, Територія культур світу, DrumZone, Land-art, Територія краси, Ніч кіно, Територія кохання, Езотерика, Територія ігор, Трипілля-квест, Містерія купала, Фестиваль мистецтва трав та бандур, Трипільське містечко, Толока, Коло майстрів, Дитячий майданчик, Територія здоровя, SkyPark, Паркур, Хатинка трипільського зубаря.

На Великій сцені разом з нами:  BeshoDrom(HU), Бумбокс (UA), Крихітка (UA), AtmAsfera(UA), Rokash(BY), Тінь Сонця (UA), Катя Chilly(UA), ShoppingHour(SB, MC, UA), AnikoDolidzeproject(GEO, UA), Барабанне шоу Rhythmmenта AboProject(UA), театр «ПротиНочі» (UA), ДЗЕНЬ (UA), DeРуни (IR, UA), GUDA(BY), а також проект "Візерунчасті пісні" Сусани Карпенко та Максима Бережнюка, Саша Максім та проект BODYPERCUSSION, Театр-студія «Papasony»,перфоманс від волонтерів та дещо ще...:)

Увага! 

Територія «Трипільського Кола» ВІЛЬНА від вживання тютюну, алкоголю та будь-яких наркотиків.

Деталі на сайті  http://tkfest.com.ua


  • подписаться
  • распечатать
  • в избранное

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”
вы соглашаетесь правилами пользования
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info
Ваш E-mail
указанный при регистрации
Назад
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info