Реклама

В Україні розроблять шкільний автобус для дітей-інвалідів

В Україні розроблять шкільний автобус для дітей-інвалідів

Уряд України доручив Міністерству промполітики, МВС, МОЗ і Держпотребстандарту розробити технічні умови для випуску спеціального шкільного автобуса з метою перевезення дітей з обмеженими фізичними можливостями на інвалідних колясках.

Така зміна до Державної програми "Шкільний автобус" внесена постановою Кабінету міністрів від 31 січня 2007 року. На це планується виділити 35 тисяч гривень бюджетних коштів.

Кількість спеціальних шкільних автобусів будуть визначати місцеві органи управління освіти в межах загальної кількості шкільних автобусів, що поставляються щорічно.

Орієнтовна вартість спеціального шкільного автобуса, розрахованого на більш ніж 25 місць - 300 тисяч гривень (у цінах 2006 року).

Цією же постановою уряд скоротив загальний обсяг шкільних автобусів, що поставляються в рамках програми, за період 2003-2010 років на 22,5% - з 3650 до 2827 одиниць.

Як повідомлялося, Державна програма "Шкільний автобус", прийнята урядом у січні 2003 року з метою організації регулярних безкоштовних перевезень учнів сільських шкіл, припускала переустаткування 3500 старих автобусів до 2005 року та закупівлю 3650 нових до 2010 року, на що планувалося витратити більше 540 мільйонів гривень.


ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад