Реклама

Міністр освіти України підписав нові правила прийому до ВНЗ

Міністр освіти України підписав нові правила прийому до ВНЗ

Міністр освіти та науки України Станіслав Ніколаєнко 3-го лютого підписав наказ про нові правила прийому до вищих навчальних закладів. Про це міністр повідомив на прес-конференції.

Відповідно до нових правил абітурієнти, що мають пільги, будуть прийматися на навчання лише в тому випадку, якщо вони наберуть не менше 4-12 балів. Переможці всеукраїнських олімпіад (1-3 місця), які приймаються до ВНЗ без іспитів, повинні надати до приймальної комісії не копії, а оригінали документів про свою перемогу. Ті абітурієнти, які брали участь у зовнішньому тестуванні, при вступі повинні будуть пред'явити сертифікат Українського центру оцінювання якості освіти, виданий в 2006 р.

За новими правилами бакалаври незалежно від місця одержання диплома про базову вищу освіту будуть мати право вступати на магістерську програму до будь-якого навчального закладу України. Прийом документів на вступ до ВНЗ на денну форму навчання буде розпочинатися не раніше, ніж за 30 днів до початку вступних іспитів.

Прийом документів припиняється в національних університетах 8 липня, в інших ВНЗ - 15 липня, у технікумах - 22 липня. С.Ніколаєнко також повідомив, що навчальні заклади зобов'язані ознайомити абітурієнта зі своєю ліцензією й сертифікатом про акредитацію.


ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад