Реклама

18% немовлят, які потребують спеціальної вакцини проти туберкульозу, не прищеплюються у пологових будинках

18% немовлят, які потребують спеціальної вакцини проти туберкульозу, не прищеплюються у пологових будинках

Брак ліків під час епідемії. 18% немовлят, які потребують спеціальної вакцини проти туберкульозу "ВЦЖ-М", не прищеплюються у пологових будинках. Причина - відсутність вакцини російського виробництва.

З початку року її не завозять до лікарень. Фахівці пояснюють, саме вчасна вакцинація щороку запобігає появі новИх хворих на туберкульоз. У середньому попереджається 25-30 випадків. Водночас лікарі відзначають "помолодшання" віку туберкульозу. Збільшується й кількість хворих на нього серед ВІЛ-інфікованих. У Києві також зростає кількість осіб, які є небезпечними носіями туберкульозу. Частина з них - безпритульні та колишні ув'язнені. Нагадаю, що з дев'яностого року в Україні Всесвітня організація охорони здоров'я оголосила епідемію туберкульозу. Лікарі радять учасно проходити обстеження й робити флюорографію.

Світлана Білецька, заст. головного санітарного лікаря Києва:
- На сьогоднішній день хворіють на туберкульоз - це люди працездатного віку, це люди 35-55 років. Збільшилося, якщо порівняти з дев'яностими роками захворюваності. Також, якщо характеризувати смертність, то також збільшилася смертність серед людей працездатного віку - це до 55 років люди, тоді як в дев'яностих роках у нас помирали від туберкульозу в основному похилого віку люди.

http://5tv.com.ua


ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад