Реклама

Щодня 18 тисяч дітей вмирає з голоду

Щодня 18 тисяч дітей вмирає з голоду

За даними ООН, 18 тисяч дітей на земній кулі щодня вмирають від голоду і недоїдання, і 850 мільйонів людей ведуть напівголодне існування.

Виконавчий директор Світової Продовольчої Програми американський фінансист Джеймс Морріс заявив, що хоча останніми роками пропорція тих, що голодують в усьому світі знизилася з однієї п’ятої людства до однієї шостої, абсолютне число тих, що голодують через зростання населення продовжує збільшуватися на 5 мільйонів людей в рік.

"З 850 мільйонів напівголодних людей половину складають діти. Найбільше голодуючих дітей в Індії (більше 100 мільйонів) і в Китаї (майже 40 мільйонів).", - сказав Моріс.

"Ще по 100 мільйонів в інших країнах Азії і в Африки і приблизно 30 мільйонів в Латинській Америці. Цю ганебну для XXI століття проблему потрібно, врешті-решт, вирішити", - заявив американський фінансист.

У країнах з перехідною економікою недоїдає 25 мільйонів людей, причому 21 мільйон тих, які недоїдають проживають на просторі СНД.

У травні 2006 року дитячий фонд Організації Об’єднаних Націй ЮНІСЕФ повідомляв про те, що понад 5 млн. дітей в рік в усьому світі вмирають з голоду.

Новости партнеров
Загрузка...

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад