Реклама

У школах Чернігова та Тернопільській області карантин продовжено до кінця місяця

У школах Чернігова та Тернопільській області карантин продовжено до кінця місяця

Карантин у навчальних закладах Чернігова, оголошений з 13 лютого, продовжено до 28 лютого включно. Про це повідомили в управлінні освіти міської ради, підкресливши, що причиною є високий рівень захворюваності в місті.

"У зв'язку зі складною епідеміологічною ситуацією, поширенням гострих вірусних інфекцій серед дітей шкільного віку, для запобігання поширення захворюваності на грип у загальноосвітніх навчальних закладах, позачергові шкільні канікули, встановлені розпорядженням міського голови Олександра Соколова, тривають", - йдеться в повідомленні.

Управління освіти та науки Тернопільської обласної державної адміністрації закрило 217 шкіл в 15 районах і Тернополі на карантин до особливого розпорядження через підвищення рівня захворювання на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції. Про це повідомили у прес-службі облдержадміністрації.

В області припинене навчання в 217 навчальних закладах: 36 шкіл у місті Тернопіль, 50 шкіл у Тернопільському районі. За даними облдержадміністрації всього в Тернопільській області у зв'язку з карантином школи не відвідують 55 тисяч учнів.


ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад